Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-03, 20:47   #1745
eunchae
Raczkowanie
 
Avatar eunchae
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 370
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Polecałabym Ci ewentualne wzbogacanie tego serum przez dodawanie do kwasu hialuronowego różnych nawilżaczy, ekstraktów i witamin rozpuszczalnych w wodzie: jedwabiu hydrolizowanego, owsa hydrolizowanego, NMF, nawilżacza cukrowego (Naturalis), alg bioferment, ekstraktów owocowych (Mazidła), niacyniamidu, pantenolu, witaminy C w proszku (w Naturalisie jest taki badzo drobny proszek, który świetnie się rozpuszcza). To Cię na pewno nie zapcha, a urozmaici pielęgnację.
No to nabyłam właśnie na Mazidłach jedwab hydrolizowany, owies hydrolizowany, NMF, niacyniamid, pantenol i oczywiście flaszkę mojego ulubionego oleju konopnego. Będę je po kolei wypróbowywać Rozumiem że mogę te składniki wymieszać w hydrolacie niekoniecznie w żelu hialuronowym? (żel mi średnio służy bo jest taki jednak trochę klejący, najlepiej jakbym mogła je rozpuścić w oleju ) A co myślicie o mieszaniu hydrolatów z olejami, da się tak w ogóle?
eunchae jest offline Zgłoś do moderatora