Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VII
Wątek: Essence cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-11, 23:33   #1065
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja przypadkiem dorwalam paletke brązów z Metallics w Arkadii i sie zakochalam! Sa to najlepsze cienie jakie mialam! Moglam jeszcze wziac srebrna ale stwierdzilam, ze ona nadaje sie raczej do mocniejszego makijazu.
Nie wiem czy byla o tym mowa (a pewnie byla) ale w Arkadii bylo takze mnostwo bizuterii z Metallics.

Essence ma moze jakis cien w dosyc naturalnym kolorze? jasny, bezowy
a moze KOBO ma?
Wydaje mi się, i tu są takie odcienie

---------- Dopisano o 00:29 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
Ingeborg gdzie ty to wszystko składujesz??

moja "kolekcja" przy twojej to maleństwo, chociaż cały czas słyszę ile to ja mam kosmetyków... od mojego faceta. bo jego siostry to prawie wcale się nie malują itd. (wiecie jakbym miała taką urodę i ciemniejszą karnacje to może nie wstydziłabym się wychodzić bez makijażu). może jutro wstawię fotki
w ogóle choruje na złoty cień i chyba sobie kupię paletkę z RtP bo podobno fajne
ja też mam kota :P kot+sznurek=szalieństwo:l ol:

5 dzień leże w domu chora i mam nadzieje, że do pon mi przejdzie bo jak nie to bd musiała do lekarza iść
Bidula. Herbatka z rumem i do łóżka

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

U nas tez jest problem z paskowymi różami. Tylko w pozanaturowej drogerii

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Kinga_14 Pokaż wiadomość
A możecie mi napisać orientalne ceny produktów z metallics:
-paletki z eyelinerem
-pędzelka do linera
-tych kredeczek
-lakierów
Proszę o odpowiedź
paletka 14,99
pędzelek 4,99
kredki 7,99
lakiery 7,99


---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja za jutrzejsze zajęcia płaciłam po znajomości 20 zł, bo to moja znajoma wizażystka go organizuje :P Z tego co wiem nie ma miejsc już

Własnie się dowiedziałam że mój TŻ przyleci 16 stycznia mam nadzieje że do tegp czasu będzie limitowanka z Catrice i I love Berlin
Brawo. TŻ go to GosiaCieszę się razem z Tobą
Ja jak coś to uśmiecham sie do twojego TŻ o Catrice

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Cytat:
Napisane przez nokia0 Pokaż wiadomość
moge prosic o dokladniejsza nazwe duo brazerek + roz? lub link?
Na dole w podpisie masz link do mojego bloga i tam robię jego recenzję. Jak będziesz miała dalsze pytania to pisz.

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
ALE DAWNO MNIE NIE BYŁO
a ile niusów

wow, ciekawe czy w Lublinie wejdzie do jakiegoś Rossmanna... jeżeli wchodzi Metallics to mielibyśmy w Naturze RtP a w Rossie Metallics a więc to samo co w Douglasie... i życie byłoby piękne

no proszę, w Lublinie też jest Pepco. Trochę mi nie po drodze, ale jak będę w tej galerii, w której jest to nie omieszkam zajść


hehehehe, ja też tak mam mam np. 3 AOH bez którego nie wyobrażam sobie życia, 2 podkłady loreal translucide (też już absolutnie nie do dostania) itd, itd...

jeju, piekności czy mogłaby mi któraś z Was jak dorwie ten puderek w Catrice kupić i wysłać? a co do TŻ to mój też mnie w mojej obsesji rozumie (przynajmniej próbuje) i nazywa mnie (zamiast Kotek) - Zakupokotek

PS ja też mam czerwony portfel mogę się przyłączyć?

PS2 chcę jeszcze raz podziękować emememsikowi oraz amelss za paletki z Metallics, są po prostu boskie, cudowne weszły na stałe do mojego makijażu zarówno zielona jak i brązowa paletka pędzelek też się świetnie sprawuje.
co do kredek mam troszke mieszane uczucia, bo się rolują na powiece (nawet na podkładzie i AOH) i są dość miękkie, ale jakoś tak ujął mnie efekt, który dają... szczególnie srebrna i brązowa
Jasne. Komuna przyjmuje
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/

Edytowane przez mejaczek
Czas edycji: 2010-12-11 o 23:35
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora