Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-17, 15:08   #2811
Anna Wiktoria
Rozeznanie
 
Avatar Anna Wiktoria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 765
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Podlizna Pokaż wiadomość
97zł dużooo,spróbuj kupować w aptece
Kwiaty polskie w Łodzi kosztuje ok 80zł
A gdzie niby mam kupować? Nie zrozumiałas. Ja IZOTEK kupiłam za 97zł co jest rewelacyjnie NISKĄ ceną

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
aż się boję jak czytam...a natłuszczasz czymś twarz? Cena mnie zwaliła z nóg!!!
to tylko tak brzmi strasznie tak jak skutki w ulotce opisane. a tak na prawdę to powiem szczerze - nie żałuje. nawet jak przeklinam te tabletki bo jestem taka przemęczona :P
a cena? dziewczyny, to ile wy płacicie? ja słyszałam o cenach choćby IZOTEKU 170zł. cieszyłam sie gdy znalazłam po 130zł. a 97zł? to juz bajka dla mnie nie rozumiem waszych reakcji...

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Tes6 Pokaż wiadomość
(...) dostałam receptę na ostatnie dwa miesiące. Coś co mnie zdziwiło to to, że do końca mam taką samą dawkę czyli 40mg. Jak zapytałam czy nie lepiej zmniejszyć, to usłyszałam że pani doktor w ten sposób leczy a poza tym 40 mg na dobę to bardzo mała dawka. Z drugiej strony może to i lepiej bo wybiorę dawkę przed wakacjami.(...)
40mg czyli dwa razy dziennie tabletka po 20mg tak? to mało? ja biore tylko raz dziennie 20mg przez całą kurację? <mysli> jak widac, co lekarz, to inna metoda
__________________
Odchudzam się z Vitalią -> 25 kg do zrzucenia!
Początek 1 lipca 2016 r.
Pozostało do zrzucenia -> 9 kg
Anna Wiktoria jest offline Zgłoś do moderatora