Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-05, 09:20   #625
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Dobra jestem juz i ja, to dziś pospalam!
Odpisuje nadrabiając
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Loczki-podejście nr dwa!
Bunny bardzo dziękuję za "przepis". Mam teraz koszulkę na głowie i ściągnę ją rano! Kupiłam tego babydreama dla dzieci-włosy w dotyku tragedia. JEDEN WIELKI KOŁTUN. Ale po odżywce git Zobaczę rano co to będzie, bo teraz jakoś poskręcane specjalnie nie są.


A w ogóle to jestem zszokowana i zniesmaczona. Mój mały,słodki,ukochany,malu tki 8-tygodiowy piesek wskoczył mi na dłoń i zaczął wykonywać ruchy kopulacyjne
Odstrzeliłam na drugi koniec pokoju. Ale jakto!
Ojej koszulke mozesz nalozyc pod warunkiem ze wloski od ugnitania choc minimalnie sie skreca... no zobaczymy co ci wyjdzie.
ja nie przepadam za BD bo potem za cholere się nie rozczesze...
a piesek, coz tak jest z samcami lepiej za wczasu daj mu jedna maskotke do bzykania bo inaczej bedzie latal za nogami i innymi psami- mam takiego jednego agenta na osiedlu to bzyka wszystko do czego podejdzie ale to sznaucerek miniaturowy
wlasnie dlatego ja sie ciesze ze moja mala okazala sie panną.
pokaz jeszcze jakies fotki ze smiesznych sytuacji

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hello moje kochane!

zaraz będę was nadrabiać ,ale musiałam wam juz napisać co zrobiłam
otóż właśnie jestem po farbowaniu C12 i póki co jestem w siódmym niebie nie chce chwalić dnia przed zachodem słońca jak to się mówi ale pięknie wyszło

jutro jeszcze pooglądam w dzień ,ale już widze znaczącą różnice niż po londzie teraz jest dużo jaśniej i chłodniej
i jeszcze chciałam podziękować Bunny i Adzi że mnie przekonały aby spróbować tej farbki
co do farbowania to spoko nic nie szczypało ,piekło czy tam coś podobnego włoski nie ucierpiały i co najważniejsze nie widać już tak bardzo tej różnicy która była między odrostem a jaśniejszymi pozostałościami po pasemkach och ja oszaleje z tymy farbkami ale póki co zostaje przy palecie nocóż londa ładnie wychodziła zaraz po ,ale po 2 tygodniach to już rudzielec byłam wstawie wam fotki dla porównania koloru
Jestem z ciebie dumna ze sie odwazylas!
teraz juz nie bedziesz sie tak bala farb na wyzszej wodzie, bo juz wiesz jak to jest.
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
włoski są jasniutkie ,chłodne nie mam nic niebieskiego , a bałam się nieziemsko bo sama farbka jest niebieska i tak myślałam że najwyżej będę smerfeta na kondycji nic nie ucierpiały ciesze się że odważyłam się jej wypróbować wstawie wam fotki z teraz w sztucznym świetle a jutro zrobie w dzień


no dokładnie jak widać bardzo dużo nas łączy

fotka 1 przed jak widać zżólknięta zrudziała londa
2,3,4 po, robione w tym samym miejscu co fotka 1 przy tym samym oświetleniu jak widać różnica ogromna
ale ci pieknie wyszlo, najladniej z nas! bo najjasniej! i najczysciej!
ale ty masz zaje*ista sytuacje do tej farbki bo jasniejsze odrosty ode mnie czy adzi...
niemniej kolorek mega rowny i wychlodzony- ja mowilam ze ta farba genialnie gasi rude i zolte...
czekam na fotki w sloncu, beda mega juz to czuje
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora