Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-19, 18:52   #2343
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
30% kusi kusi ale nie wiem jakie tym razem miałabym zamówić

o kucyk już
kucyki, Kochana - liczba mnoga
a z butami to udało mi się opanować... pomyślałam, że jasiek bardziej potrzebuje maty edukacyjnej niż ja butów

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
właśnie sobie czytam na wikipedii, że i flamandzki jest
ooo po francusku to ładnie ładnie
mój szef jest Belgiem, mówi tylko po francusku, na flamandzki pluje a po angielsku umie powiedzieć 'god damn it'

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Co do podkładów max factor nie ufam im.. kosmetyczka mnie nim malowała na studniówkę i strasznie się po nim świeciłam, kleiłam się, kompletnie był nietrwały, w dodatku śmierdział.
bardzo lubię lasting performance taki mój niezawodnik imprezowy

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale ten Olay to nie jest typowy podkład tylko krem nawilżający z dodatkiem podkładu i naprawdę lepiej kryje niż ten Lirene a na ten krem zawsze można troszkę pudru nałożyć, żeby się nie świecić, ale jak uważasz - to Twoja twarz nam Olay pasuje, kilka z nas używa
nabyłam niedawno i jestem zachwycona nawet pudru nie potrzebuję!

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja czytałam ze jak sie nie zaleje wrzątkiem to mogą wywołać biegunke i wymioty bo robią spustoszenie w organizmie dlatego najlepiej brać drożdże piwne w tabletkach
i widzisz, codziennie się człowiek uczy czegoś nowego

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ta kurtka ? trochę ta panterka mi nie pasi ;P
http://allegro.pl/kurtka-zimowa-mosq...879938839.html
panterka fu i pasek też


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

dziewczyny bawię się na fejsbuku, kliknęłam w takie coś "jaką postacią z kreskówki jesteś"
wyszło mi... BUKA z muminków

Kitka, śniłaś mi się dziś! (tak na marginesie)

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Kitka ta Twoja historia z panem od warzywniaka przypomina trochę moją historię z ostatniego zjazdu...
Chłopak jest z mojej grupy.. na pierwszym zjeździe wydawał się wporządku trochę gadaliśmy. Znajoma powiedziała mu ,że ma fajnego laptopa, a ten " Lenovo, pond 3 tysie kosztował" i tak się chwali.. cwaniaczek
Pisałam z nim jakoś na fejsie, powiedziałam o której będę w Warszawie, nie wspominałam gdzie będę nocować. Wyszłam przejść się z bloku a ten z kwiatami stoi? normalnie szok.. chyba mnie śledził? Rano wychodzę na uczelnie a ten stoi pod klatką i mówi ,że mnie podwiezie. Mówi ,że czeka od 4 pod blokiem bo był ciocie zawieźć na lotnisko i przyjechał żeby mnie złapać rano...
Dałam się namówić, pomyślałam nie będę tłuc się komunikacją, potem załowałam... bo cały dzień za mną łaził i tylko "Olaaa Olaaa czekaj..." idę z kolegą na przerwie na kebaba a ten się drze " Eeeej czekaj Olaa". Koleś jest naprawdę irytujący. Nawet jak do łazienki szłam to czekał pod drzwiami niedługo chyba będzie za mną tam wchodził..
W niedziele spóźniłam się na wykład wchodzę.. wykładowca już coś mówił a ten się drze " Olaaa chodź tutaj zająłem Ci miejsce" (oczywiście obok siebie)
:padam:
kurde, mnie się jakoś nic takiego nie przytrafia

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja tankuje do pełna
ale gazu więc wchodzi tylko 38 litrów czyli około 100 zł
benzyny do pełna niestety nigdy nie było
Rozumiem o co Ci chodzi
prawda, że nie mam takich wysokich wymagań?
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora