Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-19, 19:18   #2355
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
jak wyglada ten olay? w kwadratowej butelce? bo na kwc go nie widze, slepa jestem, znalazlam tylko ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...on.html&next=1
to ten ja mam do średniej

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
czyli jak kupię pierwsze to dostanę od razu rabat na kolejne?



to ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...on.html&next=1


w moim śnie grałaś w telenoweli i miałaś jakąś dramatyczną scenę z krzykiem i płaczem, pamiętam jak do mojej mamy powiedziałam - patrz, to Kitka!

Olay jest w ogóle się nie świecę! ale mógłby odrobineczkę bardziej równać koloryt

kapcie cudo!!
tak przyszła karteczka z hasłem rabatowym na 20% i do wykorzystania do 31 grudnia to zamówiłam beżowe i tu znowu mam więc do 31 grudnia zdarzę jeszcze zamówić coś

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
masakra z takimi, nic tylko zapakować w pociąg i wysłać na Sybir

ja też mam w każdej co innego
i jeszcze mam poukładane bluzki na kupki: czarne, kolorowe, białe spodnie, spódniczki, sukienki wiszą w szafie, kurtki marynarki też, niektóre swetry, koszule

nie wiem czemu tak się robi

hahaha dobry szef

a właśnie kurczę też zauważyłam, że jak się posmaruję tym Olay'em to w ogóle się nie świecę jakiś cud dzisiaj znowu go użyłam i znowu miłość

a co robiłam w Twoim śnie?

to ten

byłam z mamą połazić po sklepach, mama się obkupiła, a ja kupiłam w Reserved czapkę krasnala beżową i nowe kapcie w Deichmannie bo te Lidlowe już dawno zabiłam
oto kapcie, Emu możecie się schować!
kapcie super
ale czapa z pomponem nie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora