Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-07, 09:44   #868
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny znacie kosmetyki john masters organics
w opisie mają - brak parabenów i sls'ów - ale nie ma konkretnych składów - może coś wiecie konkretnego czy mają fajne składy
dziewczyny w wątku o promocjach w Sephorze chwaliły serum z wit c i serum z mącznicy lekarskiej...
Ja mam juz trzecia odzywke cytrusowa z JMO i jestem bardzo zadowolona, moich wlosow nie obciaza. Mam tez szampon z cynkiem i odzywka i jest ok, ale ja nieczesto myje wlosy szamponem, wiec trudno mi sie wypowiedziec co wielkiego robi z wlosami poza tym, ze sa fajne i nieobciazone po umyciu. Kupilam ze wzgledu na sklad. Probowalam kiedys tez ich olejku arganowego i jak skoncze wszystkie moje olejki, czyli za ok rok, to kupie sobie wlasnie ten.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mariola spróbuj wyrwac próbkę podkładu kuomaye - warto na mnie zrobił ogromne wrażenie, ale kolory ciemne.....
Musze gdzies zdobyc, ja bledziochem nie jestem, wiec mam nadzieje, ze ten jasny bylby dla mnie ok.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Sekretny, gratuluje nagrody
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora