Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-29, 22:20   #1843
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
kontynuując dyskusję, co do powyższych wpisów, nie zapominajcie, że inne wątki są monotematyczne, np. kosmetyki mineralne danej firmy i już... tutaj mamy WSZYSTKO! i to dosłownie, tyle, że azjatyckie. W dodatku wszystko dzieje się spontaniczne, nie planowane przez tygodnie zamówienie. Zwykle rozbieramy nowości, lub rzeczy na które jest sporo chętnych.
Wg mnie system działa jak należy. Jedyny minus to brak regularnych wpłat. Nie widzę innych. Nie chcę czekać 3 tygodni na propozycję rozbiórki, nie chcę limitu 15 rzeczy i już... Bo niby kto miałby je zaproponować? Przecież my razem tworzymy ten wątek, a zygmus z wielkiego serca nam umożliwia realizację naszych propozycji.

Wydaje mi się, że po wyeliminowaniu zalegających wpłat powinno pójść szybko.
W sumie trochę się zgadzam. Już widzę te kłótnie i 'przekrzykiwanie się' bo każdy będzie chciał w 'magicznej' 15 tylko te produkty na ktorych mu zależy, każdy co innego i będą jakieś spory, albo prośby do Zygmusa na pw by kupiła toi tamto.
Moim zdaniem trzeba określić termin wpłat, i okres przez jaki dana rzecz jest w rozbiórce. Np. jeśli nie rozbierze się przez 1-2tyg to wypad. Wtedy na pewno będzie mniej rzeczy, a i bardziej przemyślane.
Zygmus i tak robi dla nas niesamowicie duzo, zrob tak zeby Ci bylo jak najwygodniej

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2011-12-29 o 22:29
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora