Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-08, 18:55   #2939
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Przepraszam, nie chciałam zebyś mnie zrozumiała
Wiele osób samodzielnie i bez odpowiedniej wiedzy dobiera sobie kuracje kwasowa i wtedy źle to się kończy.... Chciałam Cie tylko uczulić na to, bo nie wiedziałam jak to było u Ciebie.
Na pękające naczynka mi swojego czasu pomógł olej i hydrolat z kocanki włoskiej i witC. Znaczy stare sie nie schowały, może trochę sie przytłumiły, ale nowe przestały sie robic
A ostatnio cuda w tym względzie obserwuje po maseczce z neem - nie wiem o co chodzi, ale po maseczce i ja i córa po prostu nie mamy naczynek myslałam, ze będą wracać, że to taki efekt tymczasowy. I oczywiście 2-3 dni po maseczce trochę wracaja, ale mam wrażenia ze z czasem jest ich naprawde coraz mniej. Tyle, że nie wiem jak sprawa z naczynkami wygląda u Ciebie. W każdym razie maseczka tania - kosztuje 4,5 zł i jest na helfy.
W porządku.

Jeju tyle tego polecacie, że nie starczy mi wypłaty heh
Co do tej maseczki, właśnie na wątku o niej czytałam, kilka dni temu się nią zachwycałyście. U mnie problem naczynek jest przy nosku i na policzkach.
Zakupiłam jeszcze ten kremik alverde, o którym pisałaś tak na zapas
Zawsze można kolekcjonować kosmetyki, jak się ich nie używa

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
nie ma problemu, ale musiałabyś się przejechać ponad 100km od Warszawy, bo to z mojej rodzinnej miejscowości. żałuję, ale w stolicy jeszcze takiej nie znalazłam ;/
A gdzie ta kosmetyczkę można spotkać? bo ja mieszkam 100 km od Warszawy tylko ciekawe, w którym kierunku..
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora