Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 11:11   #5034
Marzena17
Rozeznanie
 
Avatar Marzena17
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: lubin/wrocław
Wiadomości: 638
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Skopiuję jeszcze tu mój post, może ktoś miał to samo:
Najpierw bolała mnie lewa strona ciała, głównie ręka i dość mocny ból w klatce piersiowej, od 2 dni uda jakbym miała zakwasy (tylko nie bardzo mam po czym je mieć) a wczoraj swędzenie nóg zwłaszcza przy kostkach i opuchlizna która jest do tej pory... Nogi w tym miejscu są gorące.. Czy to moze być skutek retinoidów? Wpływają aż tak na krążenie? Czy szukać innej przyczyny Do dermatologa mam 4 czerwca a w swojej miejscowości do lekarza nie mam co iść bo brak mi na nich słów.. na wizycie potrafią przy pacjencie wpisywać objawy w google...
Dziś rano kolejny hit- spuchnięte ręce, tak że nie mogę za cholerę zdjąć pierścionków, idę po 13 do rodzinnego może to coś z nerkami, oby nie trzeba było przerwać kuracji
Ja miałam bóle głowy, okropne, migrenowe, a czasami krótkotrwałe, ale przeszywające. Jeśli chodzi o swędzenie nóg i opuchliznę - jaki masz poziom cholesterolu? Ja miałam cały czas podwyższony i cały czas swędziały mnie nogi - gdzieś czytałam, że przy zachwianych funkcjach wątroby tak się właśnie dzieje - nie powiem Ci gdzie, bo już nie pamiętam, ale obiło mi się coś takiego. Byłam też prawie cały czas zmęczona, ospała, ociężała - trochę mi z tego zostało, szybciej się męczę, niż przed kuracją, nawet dużo wolniej chodzę (stosunkowo do tego, jak chodziłam przed kuracją, czyli prawie biegałam).
Bierzesz tabletki anty? Może za dużo wody Ci się gromadzi i dlatego puchniesz? A może to właśnie cholesterol się tak odkłada (nie znam się, więc nie wiem, czy to możliwe). Pewne jest, że musisz iść do lekarza, nawet takiego POZ, chociaż skierowanie na badania dostaniesz.
Jeśli chodzi o bóle w klatce piersiowej to ja takie mam teraz, ale to nerwobóle, związane z silnym stresem, i zawsze takie bóle kojarzą mi się tylko z nerwicą
__________________
"Czuj się dzielny, działaj tak, jakbyś był dzielny...
Jest bardzo prawdopodobne, że atak odwagi zastąpi atak lęku."
William James
Marzena17 jest offline Zgłoś do moderatora