Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane. Cz.III- Offtopowo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-14, 19:18   #4574
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Brązowowłose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
nie no żartuję ale ja Cię rozumiem ja mając brąz chcę czerń,a jak mam czerń to chcę brąz
odwieczny problem kobiety
Cytat:
Napisane przez Lasd Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Widze ze rozmowa sie rozwija.
Dzisiaj przegladajac blogi natknelam sie na zdj w ktorym sie zakochałam - a mianowicie w kolorze wlosów *_*
Wie któraś z was co to może byc za kolor i jakimi farbami mozna podobny uzyskac, marzy mi sie taki kolorek na wakacje^^
według mnie to jest taki typowy ciemny blond

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość

a tak na marginesie, oczy tej dziewczyny mają w sobie coś przerażającego
japonki często uzywają technik powiększania oka, specjalne soczewki których źrenica jest wieksza niż normalnie ( dlatego oko wydaje się dziwne) sztuczne rzęsty + odpowiedni makijaż
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
kicia, za przepisanie czegos takiego licze na nagrodę

skład maski:
aqua, catearyl alkohol, cetrimonium chloride, dipalmitoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, parfum, methoxy PEG/PPG-7/3 aminopropyl dimethicone, benzyl alkohol, citric acid, propylene glycol, bambusa vulgaris ( haha) sap extract, hydrolyzed keratin,methylchloroisoth iazolinone, methylisothiazolinone, sodium lauroyl lactylate, phenoxyethanol, ceramide 3, ceramide 6 II, cholesterol, phytosphingosine, carbomer, xanthan gum, ceramide 1

to wsio, całe szczęście

jej dziekuje, kochana jesteś, widzę że same dobrości są w połowie i na samym końcu składu, silikon tez delikatny i gdzieś daleko, można nawet stosować jak odżywkę, oj skuszę sie chyba na nią jak wykończę delikatnie mój arsenał
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
ee tam, za dużo zachodu
to duża butla, musiałabym zrobić fotę z daleka i mogłoby być niewidoczne
jeszcze przerzucenie do kompa
nie chce mi sie


---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
FOTKI!!!!!!

Najlepiej kolor widać na zdjęciu robionym telefonem na dworze. Zresztą same oceńcie
Pierwsze dwie foty robione telefonem z fleszem, następna na dworze, ostatnie dwie aparat bez flesza robione przy oknie.

Ja się w kolorze zakochałam!
śliczny kolorek, ale chyba nie zbyt zimny i popielaty jak na opakowaniu chyba że fotki tak wyszły, ciekawe jak się będzie wymywał
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora