Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapychające składniki w kosmetykach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-09, 14:40   #809
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: "Zapychające" składniki w kosmetykach

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Na czarno - składniki potencjalnie zapychające - ale nie wiem czy akurat Ty jesteś na nie wrażliwa.



Krem wygląda na całkiem bezpieczny, oczywiście nie jestem w stanie uwzględnić Twojego uwrazliwienia na poszczególne skłądniki. I tak:

na czarno - potencjalne zapychacze, ale sporo osób toleruje je bez większych problemów;

na niebiesko - silikony, uwaga jesli jestes alergikiem/ wrażliwcem

na zielono - wyciągi roślinne:
zea mays - skrobia kukurydziana
olea europea - oliwka
hamamelis virginiania - oczar wirginijski
hedera helix - bluszcz
dziekuje bardzo to był kremik viviean, ale podałam przez pomyłke skład serum radiance lift eye spf4 z firmy viviean, zamiast docelowego kremu dla cery tłustej i trądzikowej, wiec podam teraz ten właściwy:
jego nazwa to control therapy day matifying cream spf8, firma viviean.
skład: aqua, cetearyl alcohol, zea mays, caprylic capric trigliceryde, isoamyl p-methoxycinnamate, sorbitol, propylene glycol, cyclomethicone, dimethicone, laminaria digitata, fucus vesiculosus, alcohol denat., rosmarinus officinalis, propolis cera, tioxolone, salicylid acid, allantoin, paraffin, sodium ceatearyl sulfate, dimethiconol, silica glycerin, potassium sorbate, phenoxyethanol + methylparaben + isobutylparaben +propylparaben+butylparab en, Magnesium nitrate + methyl - Cl - isothiazolinone + methylsothiazolinone, parfum.
przepraszam za pomyłke i porsze jeszcze raz o przestudiowanie tego składu
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując