Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-09, 20:27   #424
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Witajcie Widzę, że jesteście tutaj zgrane, ale chciałam się spytać- mogłabym dołączyć? Od maja walczę o ładny blond (schodziłam z farbowanego ciemnego brązu), i w tym miesiącu czeka mnie kolejne farbowanie. Na pierwszy ogień idzie palette 219 popielaty blond, a potem londa 18 świetlany blond. Piszę do Was, bo powoli tracę nadzieję na to, że w końcu dojdę do wymarzonego koloru, przydałoby mi się trochę wsparcia ze strony tych, co już ten kolor wywalczyły/mają. Pozwoliłam sobie zaglądnąć do albumów niektórych z Was (jeszcze z poprzedniego konta) i śliczne macie włosy! A ja się tylko wkurzam, bo z moimi rudawo-ciemnoblond włosiskami nie da się nigdzie wyjść Mam nadzieję, że wszystkie starania, poświęcenia z mojej strony (m.in. muszę ściąć włosy do ramion, a mam do łopatek ) nie będą na marne i niedługo też zostanę dość jasną blondynką

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------



Jeśli można się wtrącić to ja go mam, gdzieś za tydzień-dwa będę kończyła pierwsze opakowanie

Planujesz jego zakup?
Witaj
jasne ze mozesz dolaczyc milego klikania z nami i witaj w gronie blondynek, tych ciemniejszych rudawych (jak ja) i jasniutkich pieknych jak pozostałe laski


Podklad dzis widzialam w drogerii.
Jakies opinie?
Chcialam kupic


o widze na blogu opis, zaraz zabieram sie za czytanie

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

BUNNY
Twoje opisy blogowe jak zwykle rewelka
czytam jak ksiazke ehh to lekkie pióro...tez bym chciala

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2012-07-09 o 20:23
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora