Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 00:04   #3642
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość

[/COLOR]A ten kolega to może miał słaby wzrok? Niektórzy faceci to w ogóle maja dziwne rozumienie rzeczy, np. nie zauważają makijażu, chyba że masz np. niebieskie powieki i krwistoczerwone usta.
Ja kiedyś, gdy nałożyłam na powieki granatowy cień, usłyszałam od kumpli, że bardzo dobrze w nim wyglądam. I to chyba dzięki nim przekonałam się do niebieskości na powiekach. Wcześniej byłam przekonana, ze przy brązowej tęczówce nie przejdą...

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Bo faceci tak mają, mówią, że najlepsze są dziewczyny bez grama makijażu, a mówią tak o kobietach na codzień pomalowanych, u których make-upu po prostu nie dostrzegają Dla faceta kobieta pomalowana to z kreską/mocnym cieniem, kolorem ust itp. Pewnie nie mówili by tak, jakby widzieli wszystkie te dziewczyny bez grama kosmetyków (choć mój tż mimo wszystko mówi, że woli mnie bez makijażu, którego rzeczywiście nie miałam, nie wierzę mu ).
Mi się wydaje, że każdy ma inny gust... I niekoniecznie jest to nieszczere albo związane z wadą wzroku Jak kiedyś miałam okres, że w ogóle się nie malowałam, to kumpel twierdził, że wyglądam dobrze. Z kolei moja mama po raz pierwszy w życiu kazała mi się pomalować

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Uwielbiam takie makijaże i nie przeszkadza mi wygląd gota (wręcz przeciwnie), bo lubię ten styl i może być kobiecy i seksowny, tylko w odpowiednim wydaniu. Utarły się niefajne stereotypy na temat ludzi z tej subkultury, bo niektórym faktycznie wygląd nie wychodzi Ale niekiedy jest bardzo kreatywnie i oryginalnie, co w mojej ocenie jest zawsze plusem. Zobacz sobie fotki z Wave Gothic Treffen albo Castle Party, tam jest ekstremalnie, ten makijaż wypada w takowym zestawieniu jak landrynek
Ja bardzo lubię gotyckie makijaże. Żebym jeszcze potrafiła podkreślać oczy, to było super. Niestety, mam do tego dwie lewe ręce...

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość



Dla dodania odwagi - ja robiłam dokładnie taki makijaż z Chanelkiem Mirfique i wzbudził podziw wśród ludzi różnych gustów
Tak popatrzyłam dzisiaj wokół siebie, na ulicy, w autobusie, uczelni...jak jest nudno z makijażem. Błyszczyk albo szminka nude, tusz do rzęs, czasem jakieś cienie. Niekiedy pomalowana (normalnie, nie jakoś mocno), czuję się dziwnie i zbyt ekstrawagancko. Dziś na dziewczynę w pięknej czerwonej szmince gapili się wszyscy w autobusie, jak na jakiegoś kosmitę. Sensacja. Przecież to paranoja. W innych znanych mi krajach nie ma czegoś takiego.

Albo z szarościami najpierw spróbuj[COLOR="Silver"]
Też czasami czuję, że pomalowałam się za mocno, choć wcale tak nie jest. Może wynika to z faktu, że na moich powiekach najlepiej sprawdzają się fiolety, a dookoła ludzie stawiają na cieliste cienie.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
oj tam może nie każdemu smokey eye tudzież oko pandy pasuje
ja uwielbiam fuksję i landrynkowe róże na ustach uważam że bardzo mi pasują, czerwień też lubię. Jeśli chodzi o oczy to niestety w czarnym/szarym smoku wyglądam źle uważam że mam zbyt delikatną buzie i okrągłe oczy i ogólnie do reszty rysów z takim make upem wyglądam słabo
Ja też stawiam na zdecydowane kolory na ustach. Jestem zimą i lepiej wyglądam w czerwieni niż w nudziaku.

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość


Znacie jakiś puder prasowany do torebki żeby był jasny i wyglądał w miarę wyjściowo? Myśle nad beztalkowym od Lumene, ale 5 dych za puder ...
Ingram jak chcesz do smoka to tez stretchcośtam są polecane z Burżuja.
A masz może jakieś ładne opakowanie po sypańcu? Puder bambusowy z BU jest naprawdę niezły. Zawsze można go przesypać do bardziej gustownego pudełeczka
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora