Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-25, 22:21   #1878
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Kiedyś było lepiej
raz w roku przychodziła paka samych pełnowymiarowych kosmetyków, przeważnie nowości, produkty lub testery, np. podkłady, pomadki, kremy, perfumy. Raz dostałam pudło o wartosci ponad 2 tys. W tym pudle były jeszcze zaproszenia na darmowy makijaż dla posiadaczki golda i kilka do rozdania znajomym.
Stare dobre czasy... Sephor przybyło, sklep online otwarli, czyli Goldów przybyło i się skończyło.
Ooooo, ale było fajnie

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Sprawdzisz prosze jaki sklad ma odkamieniacz szukam idealnego zelu bez SLSow Musze obadac Shiseido Ibuki i Pureness, bo z tego cos kojarze to w ich skladach nie mieli SLSow...
Sprawdziłam Shiseido Ibuki i nie ma SLS ani SLES. Nie wiem jakie masz podejście do alkoholu denat., niestety ma w składzie jednak na dalszej pozycji. Jeszcze go nie używałam więc nie wiem czy mocno go czuć.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mówisz i masz, ja się na składach nie znam, ale pewnie szału nie ma jak to Dior, ale mi służy
Uuuuu, to już wiem że odkamieniacz nie dla mnie

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej Kochane moje A ja dzis klikłam sobie taką kurtałkę w C&A w sumie to taka kurtałko-płaszcz, ale mierzyłam w sklepie i mi sie spodobała Lubie takie otulacjace, cieplutkie rzeczy Rozmiarówoka jakaś taka troche za wielka i jak zawsze noszę 38 tak tu musiałam kupić 36 Dziwnee Ale mega sie cieszę W ogole to jest -20% do dzisiaj kod ZIMA2015a

O, taką: http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/ko...cz-156806.html
Wygląda mega wygodnie i "przytulnie"

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja próbowałam 4 podkładów z Maca i 3 z nich mi pasują

Hah, ja też nie wykorzystałam vipów Dziś próbowałam coś kupić w GK, bo napaliłam się na Żiwąszi TC Balm ale zamiast niego wzięłam próbkę YSL Touche Eclat.
W ogóle to trafiłam na sympatyczną konsultantkę

A w pracy mam tyle rzeczy do zrobienia na już, że też nie wyrabiam. Wzięłam 2 dni wolnego wreszcie No.. prawie, bo w domu coś będę musiała zrobić, ech
Które?

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też mam taki plan potraktuję te 7 miniatur jako box

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------



ja też nigdy nie zauważyłam brudnych pędzli. Zawsze przy mnie dezynfekowały
Coraz bardziej się przekonuję żeby tak właśnie zrobić...

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
masakra D schodzi coraz bardziej na psy
To prawda

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Dzieki , obadam jutro na laptopie, bo nie widze tego obrazka na komorce
SLS na drugim miejscu zaraz po wodzie

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ojej dlaczemu?
Miałam kupić zestaw EL z VIPami, ale odkładałam na później nie wiem czemu, potem się okazało, że to zakupów powyżej chyba 360zł dawali miniatury i że się to łączyło z VIPami, ale jak się o tym dowiedziałam to już wszystko było rozdane ja nigdy jakoś nie rzucam się na zakupy od razu i mi sporo fajnych rzeczy koło nosa przeszło, mini szminki MJ np. i tak o, nie miałam radości z zakupów. Kupiłam tylko dwie małe popierdółki...


O, ale się pochwalę zakupami ubraniowymi. Chociaż te mi się udały. Jak pojechaliśmy z mężem kupić walizki do outletu to weszłam oczywiście też pooglądać szmatki, padło na Mohito. I było 40% zniżki od ceny outletowej kupiłam płaszcz za 60zł, spodnie materiałowe za 30zł, koszulę też chyba za tyle, porządny kapelusz wełniany za 35zł i mega elegancką i piękną marynarkę z kolekcji Gold Label z Anją Rubik za jakieś 90zł -> nadal sporo, ale w materiale chociaż wełna przeważa a nie policrapshit, ten jest tylko jako domieszka.

Nie kupiłabym tych produktów za pełną kwotę pierwotną, za outletową nooo może, ale jak jeszcze było -40% to brałam bez zastanowienia


A i dziękuję, dostałam już pw z informacją
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora