Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-20, 13:13   #4446
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Poszło
Dzieki zamowione





Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY JESTEŚCIE ZŁOTE, dziękuję za te wszystkie słowa pocieszenia, bardzo mi pomogły. Mam nadzieję, że mała hela juz nie cierpi tak jak cierpiała za życia;(

Miała ten koci katar, zapalenie spojówek i biegunkę taką że masakra, myłam ją dziennie po 4 razy. Lekarze dawali jej szanse ale niestety biegunki nie udało się zatrzymać i mała zmarła ;(( Przed śmiercią 40 minut tuliła się do moich stóp. Masakra. Razem z teściową co roku adoptujemy koty, zazwyczaj przychodzą w styczniu jak zaczynają się mrozy i zostają. Z helą to były 4 sztuki. Niestety jedna kotka rok temu została rozjechana na ulicy a dwa samce jeszcze są.
biedna (



Mozecie polecic perfumy cos w stylu aire loewe sensual, vanille noire yves rocher, montale mukhallat, montale rose elixir (?). Lubie pizmo, wanilie to to na pewno aire kojarzy mi sie z kadzidlem z kosciola, drzewem herbacianym (?) tez mi sie to podoba

Chce cos w tym stylu, bo z lekkich mam w planie miss dior blooming bouqet i guerlain lprn edt

Co moge sobie potestować ? mam ochote na cos nowego
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora