Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-03, 19:35   #2209
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
p.s. apropos oczu, to ja mam często zmęczone i podrażnione, nie maluje się sie prawie w ogóle, mam lekko zaczerwienione, cienie pod oczami- mam tylko rumieńce na policzkach- nie trądzik różowaty... nie wiem czy to alergia czy coś innego- napewno nie wirus bo nie mam tej wydzieliny z oczu... miałam podstawowe badania alergiczne, które nic nie wykazały... może sobie je powtórzę wzbogacone o kurz,roztocza,pierze itp.

jezus a jeśli to zwiastuje trądzik różowaty??? to co na to? a/biotyk paru m-czny?? o nie

chyba zostaje Nam tylko zajśc w ciążę
Nie chce cie martwić, ale to może być trądzik różowaty. Opowiedz coś więcej o tych rumieńcach i o problemach z oczami.
Niestety na trądzik różowaty antybiotyk nie zawsze pomaga, a współczesna medycyna nie posiada skutecznych leków do walki z tą chorobą, właścwie zakres stosowanych leków jest bardzo ograniczony.
Jedynym ratunkiem są podobno lasery, ale jak dla mnie byłaby to ostateczność.

Jaki związek ma z tym ciąża?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując