Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - seks analny w ciąży?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-13, 20:11   #22
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: seks analny w ciąży?

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Do seksuologa albo dobrego psychiatry to raczej Ty powinnas isc za czepianie sie np ludzi i nieczytanie ze zrozumieniem,ja nigdzie nie wspomnialam o seksie dla przykemnosci TYLKO I WYLACZNIE PARTNERA,my z mezem znamy sie od 12 lat i od samego poczatku wiemy co lubimy i kiedy na co mamy ochote,my sie nigdy nie wstydzilismy i od zawsze rozmawiamy co bysmy chcieli jeszcze np przetestowac i nigdy sie do niczego nie zmuszalismy ani nie POSWIECALISMY jedno dla drugiego W SEXIE od zawsze robimy tylko to na co mamy ochote,jednoglosnie stwierdzilismy dla kogo jest anal i dlatego RAZEM go niechcemy,jesli to Twoje klocki to milej zabawy

nalezysz do wizazanek ktore wiecznie staraja sie kogos sprowokowac do klotni,przykre to troche i niesmaczne a tym bardziej zle sie to czyta i zasmieca watki
milego dnia.

Oj wiesz, ja cos na spokojnie napisalam a Ty mnie atakujesz to chyba Ty jestes przewodniczaca tej grupy o ktorej non stop piszesz.

Wyciagnelam wnioski z tego co napisalas i tyle a jako nauczyciel wychowania do zycia w rodzinie napisalam,ze takie podejscie nie jest normalne i tyle
Zasugerowalaś,ze dziewczyna uprawia seks tylko aby zaspokoic partnera i po twoim tonie i stylu wypowiedzi wnioskuje/nie tylko ja/ ze opierasz swa opinie na wlasnych doswiadczeniach

A co do konfliktow-uwazam ze jestes bardzo konfliktowa co widac w Twoich postach no sorry
Zauwaz ze napisalam ze moja opinia na temat twojej wypowiedzi nie jest zgryzliwa i zebys tak jej nie odbierala
Śmiac sie tylko chce jak ktos siebie nie widzi a na innych gada glupoty no ale coz...

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Jak lekarz powiedzial zero sexu to zero,choc szczerze powiem,ze zwlaszcza takiego rodzaju bym nie przetestowala wogole,nie poswiecalabym sie az tak, skoro facet nie moze sie poswiecic i poczekac dla dobra WASZEGO DZIDZIULKA a nadrobic mozna juz po porodzie.

To nie Twoje slowa?? Sama sobie zaprzeczasz... Dokladnie jest napisane o poswieceniu kobiety dla mezczyzny podczas uprawiania seksu analnego

Ty widze na wiekszosc postow odpisujesz-NIE CHCE SIE Z TOBA KLOCIC
dyskusja a klotnia to 2 rozne rzeczy a nawet jesli poglady 2 osob nie zgadzaja sie nie oznacza to klotni.

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2011-04-13 o 20:13
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując