Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wystrój sklepu odzieżowego z ciuchami tylko dla kobiet !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-15, 14:23   #7
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: wystrój sklepu odzieżowego z ciuchami tylko dla kobiet !

pamiętaj żeby wieszaki na ciuchy nie były bardzo wysoko: 1. bolą ręce kiedy sie przegląda, nie zawsze mamy po 180 cm;-) i lustra nie tylko w przymierzalni, ale także w sklepie
papierowe torby-jak najbardziej
pamietaj zeby nie leciała muzyka typu umcy umcy, bo szlag mnie trafia i nawet nie wchodze
muzyka niech współgra z oferowanymi ciuchami, tak samo ekspedientki- sprzedajac eleganckie ciuchy nie wpuszczajmy pani w ciuchach a la House, pani musi byc miła, ale nie nachalna, kiedy jest klientka sama i idzie mierzyc po jakimś czasie moze sie zapytac czy nie jest potrzebny inny rozmiar. Ubieranie się i bieganie po inny rozmiar bardzo zniechęca.
W La senza w WB, nie wiem czy tak jest w Polsce, w przymierzalni są szlafroczki satynowe, naprawde czesto prane, mozna sie wychylic i poprosic o inny rozmiar
koniecznie kanapa w przymierzalni, duzo wieszaków i stołek- stołko-półka a i stosowny rozmiar kabiny. w Orsayu zawsze mam wrażenie, ze przy zakładaniu drugiej nogawki walnę głową o podłogę, bo na tej przestrzeni to straszna ekwilibrystyka. Najlepsze sa w reserved, H&M i Galerii centrum. Najlepiej zeby pomieszczenia były w oddzielnym pomieszczeniu
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując