Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalissa (d. Naturalis) - sklep z surowcami i półproduktami kosmetycznymi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-18, 12:37   #95
muriel1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 38
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Pierwsze testy spray'u wg przepisu Muriel mam już za sobą Rzeczywiście muszę przyznać, że wpływa znacząco na skręt tylko akurat nie tak jakbym chciała Lubię grube pukle loków, a on robi dużo drobnych, "osobnych" loczków. Ale pokombinuje z proporcjami jeszcze No a poza tym efekt 'drobnych' loczków też zły nie jest
Ciesze sie, ze Cie nie rozczarowal. Mysle tez, ze wielkosc lokow jest uzalezniona od budowy wlosa, a nie od odzywki i jej skladu. Ja, gdy uzyje mojej mgielki mam po prostu ladnie skrecone wlosy, ktore sie nie pusza i nie robi mi sie siano, w ktorym wygladam jak wczesny Michael Jackson.
Moje wlosy nie kreca sie tak samo na calej glowie. Na karku mam pasmo prostych wlosow, ktore po uzyciu spraju nadal sa proste. Wokol twarzy mam wlosy najbardziej skrecone, a im wyzej i blizej karku, sa to wlasnie duze loki. Wielkosc pozostaje taka sama, tylko sa bardziej regularne i ujarzmione. Nie wiem, czy jasno sie wyrazilam

confused_girl, jesli jednak uda Ci sie zmodyfikowac przepis, to prosze o cynk
muriel1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując