Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-04, 20:44   #1870
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
viki czyli ten 6.22 jk zmieszam z poziomem 5 to powinien pokryć włosy skoro farbowałam 5.11?czy raczej zrobić lekką dekoloryzację?
nie chcę żeby odrosty były jaśniejsze a później w miarę długości kolor coraz ciemniejszy.nie masz może fotek w tym kolorku??
po jakim czasie ci się wymyły??bo ja też robiłam na 3% le strasznie się szybko zmyw kolor, z 6% mam obawy bo w hurtowni powiedziano mi że może 6% lekko rozjaśnić odrost , więc efekt będzie wiadomy,odrost jasny a reszta ciemna
już kombinuje na wszystkie sposoby tu bym chciała coś z poziomu 6 ale jak miałam poprzednio 6.1 i odrobinę 3.o to wyszły jasne odrosty i kolor był nierówny no i mega bordowy
teraz ten 5.11 też się fatalnie wymył a dopiero miesiąc minie
jak mówisz że Ci się 5.11 wymył to wydaje mi sie ze miesznak 5+6 powinna Ci normalnie chwycić bo to tylko pół tonu różnicy jest wiec wydaje mi sie ze dekoloryzacja jest zbędna, ja teraz też tak bede robić - z tym ze ja robiłam tym 6.22+5.11 a teraz bedę robić tylko poziom 6, a i ogólnie to powiem Ci ze mi wychodzą lepiej Majirele na oksydancie 3% niż na 6%, no a pozatym szóstka już troche wysusza włosy a po 3 mam włosy niemalże nienaruszone
a moje zdjęcia w tym kolorku sa chyba z 2-3 strony temu
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora