Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 06:13   #1568
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh nie wiem czy fotka na tru koloru jest przeklamana czy ja zle kojarze? ale wydawalo mi sie, ze to taki jasny rozyk ma byc?



a kiedy dajesz mamie? bo ja tez chce zamowic dla mamy, ale nie wiem czy ryzykowac deepa czy nie
no wlasnie prawdopodobnie dopiero na Gwiazdke.. do koloru deep przekonaly mnie wczesniejsze fotki i fakt, ze jest przejrzysty - tzn nie daje wyraznego koloru. przedtem myslalam o medium. jednak moja mama ma totalna manie bladosci i woli juz cos ciemniejszego niz za jasne
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ja truskawkę odkryłam jakoś we wrześniu
uzależniłam się jednak błyskawicznie
w sumie mam na koncie jakieś 15 zamównień ale na początku jakoś gratisy do pierwszego zamówienia mi pasowały więc robiłam sobie z różnych kont
jak tak teraz myślę że w ciągu tych 3 miesięcy kliknęłam 15 razy i klikam coraz częściej to te początkowo abstrakcyjne 100 zamówień koleżanek przestaje być takie abstrakcyjne
ja tez od wrzesnia. i myslalam sobie, ze dostukanie do 20 zamowienia jest jakas niemozliwoscia i nastanie to u mnie za jakies 5
ale nie wzielam pod uwage tego watku

btw. przebojow z kupujacym ciag dalszy... juz zaakceptowal fakt, ze opakowanie inne, teraz mu sie kulki nie podobaja twierdzi, ze w necie inne proporcje kulek sa. napisalam mu o prowadzonych w watku Guerl debatach na temat roznic w kolorach w mythic. zobaczymy.. w ogole denerwuje mnie, bo myslalam, ze to inna osoba reklamuje, jak do mnie dzwonila, jej wysylalam w zeszly piatek. temu kolesiowi wysylalam 2 tygodnie temu i nagle sie obudzil zeby taka awanture robic o 35 zl??? [sprzedawalam pink fresh]
napisal mi "to nie jest orginal i nie bede go uzywac" i padlam
ilios jest offline Zgłoś do moderatora