Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do filtromaniaczek:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-12, 19:16   #1971
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Właśnie dlatego napisałam, że to trochę sztuczny podział - tak czy siak nowy wątek jest do przemyślenia.
Ja na początku widziałabym właśnie czysty wykład o filtrach, aplikacji, reakcjach z innymi kosmetykami - co wolno a co nie, może krótki przewodnik po preparatach.
Trzeba by było uporządkować cały ten bałagan - podzielić się jakoś robotą? Co sądzicie?
Oczywiście nowy wątek też by się pewnie wymknął spod kontroli, ale nie odpadł by zarzut nieczytelności - przynajmniej do pierwszych kilku setek postów .
A do sie na tym forum zamknac watek? Pewnie sie da
Taka moja mala propozycja, aby pisac dalej tutaj, bo "rozdrobnione" watki szybko padna, tak mi sie przynajmniej wydaje. I jeden watek jest przyjemniejszy w uzyciu/czytaniu, przynajmniej dla mnie. Mam watek w ulubionych, pamietam gdzie skonczylam czytac, ale gdybym miala takich 10 To juz nie na moja glowe, zdecydowanie Tak wiec ja bym stanowczo wolala zostac tutaj.
Ale jestem za uporzadkowaniem informacji o filtrach w nowym watku, ktory zostalby przyklejony i zamkniety - taki tylko do czytania. A pytania i inne, poczatkujace filtromaniaczki zadawalyby tutaj

Choc oczywiscie jestem tez za podforum
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora