Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-08, 18:05   #529
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: jak zdjac kolor?

Witaj Żeby zejść z czarnego koloru należy zastosować dekoloryzator Można taki zabieg wykonać w salonie fryzjerskim,albo samodzielnie w domu. Dekoloryzator L'oreala kosztuje ok. 50 zł. Potem stosuje się wybrany kolor farby oczywiście z tej samej firmy co dekoloryzator Ja dekoloryzację robiłam dwa razy sama w domu Raz schodziłam z kruczoczarnych użyłam dekoloryzatora z L'oreal potem farbę również z tej firmy Byłam zadowolona, nie zniszczyły mi się włosy,potem profilaktycznie stosowałam maseczke do włosów farbowanych Drugi raz dekoloryzacje wykonałam dekoloryzatorem z Garnier, w tym przypadku nie byłam zadowolona Włosy rozjaśniły się na pomarańczowy kolor ufarbowałam je wtedy na kasztanowy brąz. Gdybym miała polecać dekloryzator do domowego użytku zdecydowanie stawiam na L'oreal
Musisz wiziąść pod uwagę to w jakim stanie są twoje włosy Jeżeli nie masz wprawy w samodzielnym farbowaniu włosów lepiej wybierz się do fryzjera- koszty są porównywalne ( dekoloryzator-50 zł, farba ok30zł= 80zł) musi ci ktoś pomóc bo samej z tyłu cieżko jest nałożyć kosmetyk Wizyta u fryzjera to ok. 100-150 zł. (zależy od salonu) Warto wcześniej się zastanowić żeby później nie żałować Pozdrawiam serdecznie
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora