Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-29, 12:27   #4088
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez malutka243 Pokaż wiadomość
A jak tam krem oliwkowy z isany, chodzi mi głównie o to, czy dobrze się rozsmarowuje, czy bardziej nawilża czy natłuszcza i jaki zapach ma
krem mam od tygodnia i bardzo mi się przez ten czas spodobał. Zostawia na początku smarowania białe smugi- ale naprawdę minimalne (mniejsze niż masło isany z koenzymem Q), za to potem wchłania się szybko bez zostawiania filmu Ja mam naprawdę suche nogi i isana sobie z nimi radzi. Nie wiem, czy bardziej nawilża czy natłuszcza na pewno nie zostawia tłustej ochronnej bariery. Zapach przyjmny, taki "jakby oliwkowy"

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
fajna aktualizacja. czy te żele pod prysznic YR monoi to kupowałas w cenie regularnej czy może jest jakiś rabat?
kupowałam po przecenie 8.9 Kupowałam w ciemno dla zapachu, mam nadzieję, że są fajne

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Migdał, świetna aktualizacja. Powiedz, jak sprawuje się mleczko z tiare i peeling do stóp?
.
Niestety, kupiłam je dopiero wczoraj Mam nadzieję, że peeling działa, bo malutki jest bardzo
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując