Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Antidral
Wątek: Antidral
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-06, 18:55   #142
sysuniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: antidral

do "natka pietruszki" ja tez mialam z tym problem.. kupilam sobie, bo mowie sprobuje, jak widzialam jak kolezance pomoglo to tez nie chcialam tych nedznych kolek.. =/ powiedzialam mamie, ale nie kazala mi zbytnio uzywac tylko na jakies imprezy, bo jeszcze cos sie stanie, ale w koncu lek bez recepty to nie powinno mi sie nic zlego zrobic.. sprobowalam ok. miesiac temu i do tej pory uzylam tylko 2 razy.. bo po pierwszym razie, po kilku dniach cos pacha mnie bolala, tak dotykalam dotykalam i wyczulam guzka.. =/ ale mi zniknal po kilku dniach.. i teraz uzylam go z 2 tyg. temu. ja to w ogole mam jakos dziwnie.. w domu sie nie poce, ale jak wyjde gdzies to niezaleznie czy cieplo czy zimno to sie poce =/ (najlepiej bylo jak bylam u kuzynki w domu, nic nie robilam tylko siedzialam, a pod pachami kolka.. a jak poszlam z nia na dicho to mi zniknely.. tylko dopiero potem mialam, bo w koncu sie troche poci jak sie tancuje ;p) jeszcze zalezy jaka bluzka.. najczesciej sie poce w tych ktore tak blisko dotykaja pache.. teraz to tak uzywam jak ide gdzies na impreze czy jakas bluzke zakladam.. bo sie troche boje.. ale sporbuj, jak kilka razy uzyjesz to chyba sie nic nie stanie
sysuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując