Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-19, 22:44   #689
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez bossy162 Pokaż wiadomość
kurcze kusi mnie też ten micel AA ... chyba kupię jest w SP ? dziś zamawiam na biolanderze mydełko alepii 70% i glinkę zieloną tę wychwalaną przez Ciebie Korah , nie miałam neta przez kilka dni tyle do nadrobienia i zamówienie wreszcie mogę złożyć. Dziewczyny słyszałyście coś o tym podkładzie bio z bourjois ?

Użylam micela AA kilka razy i naprawde fajna jest buźka po nim, gladka i nie potrzebuje nawilzenia dodatkowego, jednak przed jego uzyciem myję buzię mydlem gdyż micela jest tylko 150 ml i szkoda mi go po prostu tyle żużywac na jeden demakijaż, 2 waciki minimum do zmycia tuszu podkladu i pudru z twarzy i szyi Takze przecieram nim buźkę na koniec, a czasem i za dnia, kiedy nie jestem pomalowana. Bardziej jako toniku... Kupilam go w dobrze zaopatrzonej dużej aptece za 28 zl. Byla tam cala seria AA Eco i podobaly mi się wszystkie sklady w sumie A glinkę tą w tubie montmorillonite warto kupić. Używam jej codziennie, zamiast żelu do mycia. Ogólnie to dziennie myję buzię 2 razy trzema produktami, na ten moment mydlem, glinką i micelem AA.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ok, to już wszystko wiem Znam Lavere więc mogę sobie wyobrazić jaka jest Logona Dzięki beeets będę wiedziała na przyszłość


Oj same skarby Żel do twarzy Logona, olejek do demakijażu, tonik z nagietka Lavery, hmm.. mówisz, że są dobre? Powiedz, że nie bo zaraz nabiorę na nie ochoty

axxxa, widzę, że masz maseczke do włosów mleczko różane z Lavery, jak się spisuje?

I stało się, znowu byłam dzisiaj na zakupach Nie wytrzymałam i musiałam sobie kupić kremik nagietkowy do rąk Dr Scheller, który tak chwaliła Korah i kotwilka Oczywiście długo nie musiał czekać żebym go użyła i na razie mogę powiedzieć tyle, że konsystencje ma bardzo gęstą, taką inna niż wszystkie kremy do rąk, które miałam wcześniej, u mnie szybciutko się wchłania (), tworzy na skórze taką miłą, ochronna powłoke i ten zapach

No i oczywiście musiałam też zahaczyć o Nature w poszukiwaniu Natuderm botanics, który zrobił nam się tutaj taki popularny, niestety było już niewiele rzeczy.. a jak widać na zdjęciu, skusiłam się na:
-S.O.S. żel Ginkgo biloba + Aloe Vera (6,50 zł) oraz
-Ginkgo & Mikrosrebro, emulsję oczyszczającą do twarzy (11,50 zł),

No i oczywiście polecany przez Sicilia:
-Lip Smacker, Pink Guava, akurat był tylko ten zapach.. i też już testowałam, oj rzeczywiście jest tłusty i zaczyna mi się podobać

Załączam też zdjęcie kupionej wcześniej maseczki punktowej Dermaglin, której skład analizowała już Korah Fajna jest

A tak jeszcze odnośnie Natuderm botanics, pytałam w Naturze dlaczego na te kremiki są takie przeceny, pani odpowiedziała mi, że dokładnie nie wie.. albo chcą zrezygnować ze sprzedaży tych kosmetyków albo firma zmienia opakowania.. Wiecie może dokładniej jak to jest?


Nie, ja nie mogę tak często zagladac do tego watku, przez Was mój portfel kurczy się jak oszalaly

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-04-19 o 22:38
Korah jest offline Zgłoś do moderatora