Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-13, 10:43   #4252
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Dziękuję Niestety prostuję Z natury też są proste, ale nie tak całkiem jak lubię
uwielbiam takie gładkie włoski tak tafla

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
oki, ja lecę się szykować i wyjeżdżam, papulcie
przyjemnego wypadu

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ciekawe co slychac u Caskady
pewnie na wakacjach wypoczywa

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;28731384]Chce kupić olejek kokosowy, ale dopiero we wtorek mogę go szukać czy gdzieś jest u mnie w mieście
Kurcze, szkoda mi je obciąć, bo nie całe są złe, najgorzej z pasemkami przy grzywce i od spodu, góra jest całkiem ok, tam się nie łamią

Agatau88 Przez 2 miesiące jeszcze mam wolne, więc spokojnie mogę na okrągło robić maseczki i dbać o nie, kiedyś miałam zniszczone po farbowaniu palette, były szorstkie i sianowate, ale udało mi się wrócić do w miarę dobrego stanu, ale to co mi teraz zafundowała fryzjerka to szkoda gadać, jestem zła na siebie, że sama nie spróbowałam, przynajmniej kosztowałoby mnie to o 80 zł mniej i miałabym teraz na odżywki, maski i oleje Po wizycie u fryzjera suche włosy przy czesaniu tylko trochę końcówki się szarpały, jak są mokre to się łamią i ciągną, zobaczę jak wyschną, bo nie mam zamiaru ich suszyć, szkoda mi ściąć, bo to są pasemka, najbardziej zniszczone są od spodu i grzywka, reszta wydaje się być w lepszym stanie, nie łamie się i nie wypada.

Zapomniałam dodać, że robiła rozjaśniaczem do którego ciągle dolewała wody utlenionej, w międzyczasie dorabiała folii, bo miała za mało, jak skończyła całą głowę to już musiała płukać dół, bo robiła to 2 godziny. Zdjęcia w tej chwili nie mam jak zrobić[/QUOTE]
widzę, że na wspaniałą fryzjerkę trafiłaś
nie ma się co dziwić, że teraz Twoje włosy są w takim stanie..
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora