Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-13, 10:50   #3045
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Zielony Kalcyt Pokaż wiadomość
Wyjechałam weekendowo, a wy tyle stron naprodukowałyście
mlodziudka85 u mnie dziwna sprawa - wydaje mi się, że parafina mnie nie zapycha, ale lecząc trądzik starałam się jej unikać, unikałam też glicerydów dla zasady, ale używam teraz biodermy photoderm max 50 wersji koloryzowanej(zamiast podkładu na lato) i ona ma glicerydy i mi nie szkodziła, więc sama już nie wiem... Na pewno muszę unikać gliceryny i salicylanów, a reszta myślę, że ruletka - zależy co, obok czego i gdzie w składzie.
Za jakiś czas zrobię jeszcze jedno podejście do tego kremu. Zawsze możliwe, że to tylko zbieg okoliczności.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
good girl do tej pory wlasnie zawsze bralam te paste pelna ochrona kusi mnie ta druga, ale po co kombinowac
Nie wiem jak sie spakowac na wakcje kosmetycznie, spedza mi to sen z powiek jakie maski wziazc i odzywki czy aby mi czegos nie zabraknieMa cie jakis patent na pakowanie kosmetykow??
Anula jesli chodzi o Ciebie to wiemy, ze dodatkowa przyczepke potrzebujesz a ja do samolotu z limitem 20 kg musze sie zmiescic
Wakacje to idealny moment na zużycie próbeczek i odlewek. Ja tak właśnie zrobiłam + kupienie kilku miniatur.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora