Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczkom- od młodości NIE !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-05, 16:10   #44
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

Cytat:
Napisane przez Shafira
Emilio napisalas,ze Diroseal mozna uzyc przeciwzmarszczkowo.A jak ktos nie ma cery naczynkowej,sklonnej do zaczerwien to moze spokojnie uzywac Diroseal?
Czy on ma tyle samo retinolu co Diacnal?Ile on ma?
Czy lepiej uzyc Eluage od Diroselu?
Napisalas,ze Diroseal ma taki retinol ktory zamienia sie w skorze w tretinoine,w ta ktora dziala najsilniej.Czy to dotyczy takze innych kremow z retinolem takich jak Diacneal,Eluage??Czy w nich tez ten retinaldehyd zamienia sie w tretinoine?
tak , retinaldehyd, po przejscu reakcji w skorze zmiana sie w pewnym stospniu w tretinoine. doroseal mozesz uzywac takze jesli nie masz cery naczynkowej, jak napisala Justa , mozna je potraktowac jako kuracje przeciwzmarszczkowe. doiacnealu nei mozna na naczynkowa z tego wzgledu ze zawiera kwasy AHA .

Cytat:
steżenia retinaldehydu w kosmetykach:
Diroseal, Ystheal i Eluage - 0,05%
Diacneal - 0,1% (+6% AHA)
zgadza sie



Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------

ja mam juz 20 lat ale nie widze u siebie zadnych zmarszczek. wg mnie podstawa sa wysokie filtry przez cały rok, kremy z kwasami w moim przypadku lysanel active lub glyco-a poniewaz borykam sie z tradzikiem oraz nawilzanie pozdrawiam

ja najbardziej filtry na dzien to najp\lepiszy sposob na zapobieganie zmarszczkom!!!
ja mam 21 tez nie mam
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując