Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nie rozumiem co tu się dzieje
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 19:17   #144
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: nie rozumiem co tu się dzieje

Cytat:
Napisane przez Angel@ Pokaż wiadomość
Chyba nikt nie oczekuje od moderatorów pilnowania paznokciowego 24 godziny na dobę ale mam wrażenie, że oni to podforum naprawdę wyjątkowo zaniedbują. Jestem tu praktycznie codziennie, tak już od ponad roku i jakiegokolwiek moderatora widziałam tu kilka razy - na palcach jednej ręki możnaby te razy policzyć. Na innych podforach jakoś częściej tych moderatorów się spotyka. A później wychodzi na to że paznokciowe jest najgorsze hmmm
Czyli jakby byli moderatorzy 15 razy dziennie, to wtedy byłby spokój? Hmmm nie zachowujmy się jak dzieci, które potrzebują stałego opiekuna, bo chyba już nimi dawno nie jesteśmy Dorosły i poważny człowiek potrafi zachować się na poziomie zawsze, a nie tylko wtedy kiedy ktoś nad nim czuwa (ktoś posiadający karteczki). Zaniedbanie od strony sprzątania forum, łączenia wątków to jedno, a kultura wypowiedzi to druga sprawa, która powinna być zachowana nawet w największym bałaganie na portalu.
I proszę nie mówcie mi, że jeżeli na podforum paznokciowym byłby porządek to nie zdarzałyby się kąsliwe, pozbawione sensu uwagi niektórych osób, których jedynym celem jest tylko i wyłącznie zaistnienie jako ta z najzabawniejszym dowcipem, najbardziej ironicznym tonem wypowiedzi, zdeptującym człowieka podczas gdy reszta tych niektórych poklaskuje i cieszy się jak małe dziecko, którego przywódca osiedlowej bandy przestraszył mniejszego od siebie Dosyć żenujące posunięcia, nie pasujące do zachowania wizażanek i użytkowniczek takiego portalu jak ten.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora