Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-08, 16:58   #4925
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak jednak znalazłabyś konturówkę idealną dla jagódki z Alluring, to daj proszę znać.

Widzę szansę na porozumienie z Goldenem, więc i tak jest lepiej, niż zakładałam .

Mnie na razie produkty pro sculpting nie kuszą, ale tusz Studio Sculpt Lash na pewno będę chciała kupić. Poczekam jednak, aż skończę Dior Overcurl i chociaż zacznę kolejny MACowy ED 3D, który czeka w kolejce .
Dzisiaj pokombinowałam i dałam konturówkę Vino - wydaje mi się ze lepiej niz Heroine. Ale potem postanowilam sprobować Twojego pomysłu mieszania ich i na vino poprawiłam Heroine i chyba osiagnełam w miare efekt. Się okaze, jak zrzucę foty z aparatu, bo na zdjeciach zawsze widac czy pasuje, czy jest dysonans
W kazdym jednak razie, wolałabym jedna konturówke pasujaca idealnie

Dla mnie sculpting to odkrycie roku, ale gdybym je próbowała jakis rok temu raczej bym nie była zachwycona. Do produktów pro ja musze dojrzec
Mam tez ten macowy nowy w kolejce ED 3 D, ale on ma długa przydatnosć, bo na jesieni wyszedł, wiec jak uzyje przed nim sculpta to nic sie nie stanie. Tusz to krótka piłka, pół roku używania srednio
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora