Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-31, 18:16   #2664
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj rzepakowy Bio, nie był bardzo drogi, nie ma prawie smaku, miałaś rację. W takim razie nie warto kupować tych najtańszych, trochę no name, bo jak się okazuje, nierafinowany nie znaczy jeszcze, że jest dobrej jakości.

Ciesze sie ze udalo ci sie tak kupic bo ja juz myslalam ze jakas dziwna jestem Nie zebym nie byla ... ale... ja w kazdym badz razie u tego mojego bio z Aldi Süd( to taki sklep jak lidl) i tego z bio sklepu , moge porownac, sa takie same. Nie jestem skora na zmiany, zwlaszcza jak cos nie jest dostepne pod nosem ( nie mam zamiaru tachac zarcia z miasta, nie zeby nie bylo, jak wlazlam do tureckiego skleou to moj ulubiony ser w puszcze sobie kupilam, ale to raptem jedna rzecz i jechalam prywatnym autem, a nie U-Bahna, bo tak to bym takich zakupow nie tachala ) , ale moze kiedys sie skusze na olej np z dm. Oni maja tak bio rzeczy z Alnature. U mnie nie ma tych sklepow, mozna te produkty tylko w dm spotkac i z jakoscia jest roznie. Olej lniany tak gorzki i paskudny, ale moj Rapunzel z Reformhaus tez taki byl. Olej kokosowy zapachowo jak kokos i niemki tez cos pisaly, bardzo tani i to czuc, lekka goryczka jest, dla mnie byl ok, bo ja aaaaz tak wrazliwa nie jestem( poleglam tylko przy lnianym), ale jednak lekka roznica byla. Ktos z delikatniejszym smakiem od mojego, to juz czegos takiego do ust nie wezmie. Ale ze rzepak moze miec nie fajny smak? Mialam wlasnie tylko z Aldi w plastikowej butelce i pozniej kupowalam juz w szkle. Mniejsza pojemnosc i wychodzi troche drozej, ale nie ma katastrofy i ten z bio sklepu, akurat najtanszy taki sam jak te oba z Aldika. Zrob na nim nalesniki i daj mi znac, czy ci lepiej smakuja jestem bardzo ciekawa co teraz napiszesz
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora