Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-29, 16:30   #2621
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Nie. Dokładnie odpisali mi:

"W odpowiedzi na zgłoszenie, które otrzymaliśmy dnia 29 marca 2016 roku, dotyczące miniatur marki Givenchy.

Uprzejmie przepraszamy Panią za powstałe niedogodności. Przekazaliśmy informacje dotyczące powstałego incydentu do odpowiedniego działu. Jak tylko otrzymamy wiadomość zwrotną to skontaktujemy się z Panią jak tylko szybko będzie to możliwe. "
U mnie" Bardzo przepraszamy za tą niedogodność i niewłaściwy sposób realizacji zamówienia. Niestety, nie jesteśmy w stanie przesłać wybranej oferty Givenchy ponownie☠drogą pocztową." i niby mają dać 2 dyszki. To jest śmiech - 3 zamówienia, wujowe próbki, brak miniatur we wszystkich

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Sąsiedzi odebrali mi paczkę i oczywiście sama pomadka dotarła Dzwoniłam do S. Pierwszy raz w sumie. Dali 25 zł. Chciałam odsyłać, ale pomyślałam, że i tak chcę to serum, więc po co sobie nerwy psuć. Mój komfort psychiczny bezcenny. Polowanie na kuriera, zwłaszcza, że jutro już pracuję normalnie jest mało przyjemną perspektywą Aleksander rzeczywiście mówi specyficznie, ale dogadałam się. Nawet mi punkty podał. Prawie 5 tys. Biorąc pod uwagę zakupy w Clarins, estee i d stwierdziłam, ze chyba muszę przystopować
Ale ogólnie czuję rozczarowanie. Tak chciałam tą miniaturkę perfum W nosie mam tą ich pomadkę
Ja też chciałam właśnie tę miniaturę perfum
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora