Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-05, 14:47   #441
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Never, możesz spojrzeć na link śledzenia Twojej przesyłki i mi powiedzieć czy masz już status dostarczone? Jak szybko oni to zmieniają w DHL? Nie wiem czy kurier nie dostarczył moich Noreli sąsiadowi, bo był dziś koło mojego domu w tych godzinach co miał dostarczyć paczkę, ale do mnie nie zadzwonił, ani nic, tylko zatrzymał się koło sąsiada i jemu dał paczkę. Nie wiem czy mam iść do sąsiada pytać czy ma moją przesyłkę, bo status na stronie jest niezmieniony.
Zadzwoń na infolinie DHL. Konsultantka połączy się z kurierem DHL i dostaniesz odpowiedź

Jak na DHL to oni trochę do tyłu są UPS, DPD mają tableciki do podpisywania a DHL kartki... Więc nie wiem czy ten status jest aktualny...
Douglas wysyłając paczki ma zaznaczoną opcję powiadomienie telefoniczne o przesyłce. Więc kurier powinien dzwonić. Mój dzwoni przy każdej paczce. Dodatkowo dostaje smsa z możliwością przekierowania
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora