Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 10:54   #188
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez annoushka Pokaż wiadomość
Nie pamiętam nawet kiedy ostatnio się udzieliłam na tym forum, ale wiem na pewno że miałam wtedy takie problemy jak wy dziewczyny. Moje nogi to był horror i już się pogodziłam z faktem, że do końca życia będę chodzić w spodniach albo rajstopach, a na nogi będę kłaść grubą warstwę fluidu jeśli zamarzy mi się sukienka.. Ale już teraz nie pamiętam nawet swojej rozpaczy Terpia trwała kilka miesięcy ale nie była droga. Polecam wam dziewczyny maść ALANTAN PLUS do kupienia w aptekach po 7pln jakoś. Bez wielkich kombinacji smarujecie nią nogi codziennie, najlepiej na noc, bo jest tłusta. Codziennie, codziennie, codziennie. Naturalnie możecie się w tym czasie golić, a nawet raz na jakiś czas depilować (koniecznie po tym używszy maści!). Cierpliwości, ja pierwsze efekty zobaczyłam po miesiącu, po 3 zeszło wszystko całkowicie i do teraz jest świetnie. Warto poczekać bo efekty są zadziwiające, a wiem że niejedna z was się z tym już latami męczy. Powodzeni kobietki
pomógł Ci Alantan??? ja męczę się z paprzącymi się bliznami po wrastających włoskach jakieś 2 lata, te które się już zagoiły są takie czerwone że fuuj nie wiem, co z tym robić, próbowałam no-scarem, ale nie jestem niestety zbyt systematyczna ...
mam obsesję na punkcie swoich tzw. nóg, nie wyobrażam sobie wyjść gdzieś w krótkich spodenkach itp ja nie wiem, po co ja te nogi wogole ruszalam??? a wszystko zaczęło się po użyciu depilatora...
niedługo wybieram się do dermatologa, zobaczymy co poradzi..
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując