Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-24, 14:58   #904
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Maat, jestem pewna, ze obie będziemy zadowolone z tego cienia 101, bo mi on wygląda na rozświetlacz wielofunkcyjny i multiefektowy! Śliwkowym eyelinerem jestem dziś pięknie pomalowana, bo wybieram się na basen, więc... coś efektownego było mi na powiece potrzebne, a one są absolutnie waterproof.

Fotki: pod okienkiem, w którym piszesz wiadomość jest taki mały panel sterowania i opcja "zarządzaj załącznikami". Tam jest ożliwość wrzucenia 5 czy 6 fotek z dysku, tylko najlepiej żeby były odpowiednio zmniejszone, bo za ciężkich i zbyt dużych system nie akceptuje. Ale jestem pewna, że dasz sobie radę!

No to teraz obie czekamy na nasze zakupy
Dzięki - ponamawiam mojego ślubnego ładnie i grzecznie coby obfotografował me zdobycze jak tylko nadejdą Mam tylko cichą nadzieję, że mają w zasięgu ręki to nowe Joko, bo przykrość by była gdyby się okazało, że wpuścili na stronę do sprzedaży, ale na magazynie pustki)
A co do eyelinerków - mówisz że na basenie mogą przetrwać No to jak znalazł na wakacyjne i weekendowe wyprawy nad wodę (będę w turkusach i fioletach czuła się bardziej pociągająca niż wymoczona ze wszystkich barwników i zsiniała od zimnej wody )

Cytat:
Napisane przez melka90 Pokaż wiadomość
wiecie może czy dostanę jeszcze w jakiejś drogerii tą czekoladkę rozświetlającą?? czy to już nie aktualne??
Melka - czekoladki znajdziesz wszystkie w drogerii internetowej Inermis, a pudry rozświetlające są po 29 zł. Niestety naziemnie nie wiem, bo u mnie w mieście dużym i mającym się za wielkie, choć to nie stolica ani Kraków i Gdańsk Joko dorwałam tylko w jednej drogerii i do tego bardzo zubożone. Sprzedawczyni była zawiedziona moją chęcią zakupu wyłącznie Joko i zwierzyła się, że nie inwestują w tę markę bo przedstawiciele niesłowni, dostawy nieterminowe i zawsze nie ma tego co się chciało, a teraz jeszcze "przymuszają" do nowej szafy itp., itd. Tak więc większego wyboru niż w Inermisie nie widziałam nigdzie więcej. Ale czasami jest tak, że przytrafi się jakaś zguba w osiedlowej drogerii, jednakże na ogół tego się nie szuka tylko kupuje jak jest, ja tak nabyłam różowiutkie cienie sypkie Virtual i sobie je całkiem chwalę.
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując