Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-04, 22:35   #5601
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Pracy na miesiąc nie opłaca mi się szukać, więc pozostają pieniążki od rodziców.
Założę się, że gdybym wcześniej wiedziała o trądziku i pielęgnacji twarzy tyle, co wiem teraz, stan mojej skóry byłby o wiele lepszy. Czasem wychodzę z założenia, że kiedyś nie dbałam o skórę tak, jak powinnam, a teraz mam za swoje. Nie dość, że w przeszłości wysuszałam sobie skórę na wiór, zapychałam się byle jakimi kremami, wyciskałam wszystko, co się dało, to jeszcze używałam kosmetyków na trądzik wtedy, kiedy mi się przypomniało.
Gdy wyciskam krostki, które tworzą się z grudek na brodzie, wychodzi takie twarde 'coś', i jest całkiem długie, więc chyba moja skóra jest zanieczyszczona głęboko.
I pomyśleć, że teraz nie miałabym takiego problemu z twarzą, gdybym wcześniej wiedziała kilka rzeczy więcej. No i nie ufała ślepo pani dermatolog...
Staram się szukać jakiejś mobilizacji, żeby nie wyciskać nic. Zazwyczaj dostaje 'kopa' kiedy naoglądam się zdjęć kobiet z ładną cerą. Wtedy postanawiam sobie, że też taką będę mieć
Jednak sama już nie wiem czy wyciskać pojedyncze krostki czy nie. Wydaje mi się, że szybciej się goją, kiedy im pomogę ręcznie.
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora