Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odstawienie dziecka od piersi
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-23, 13:12   #8
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Re: jak odstawic dziecko od piersi

Ewas1 napisał(a):
> Ja swoją córcię odstawiłam od piersi gdy skończyła roczek. Miałam już dosyć spania z nią (co pół godziny musiała possać, zasnąć bez cmokania też nie mogła). Ale któregoś wieczora miarka się przebrała bo zamiast pić mleczko ona zaczeła się bawić i w pewnym momencie mnie tak ugryzła że ... . Trzy noce nie przespane i biedny mąż - tak to pamiętam. Po tych trzech nocach zaczęła pić kaszkę manną na mleku z butli. Jaka to była ulga - można było ją u dziadków na weekend zostawić co wcześniej było nie do pomyślenia.
> Ale niestety teraz mnie czeka to samo jeszcze raz bo chyba już czas żeby przestała tą kaszkę z butli pić (3,5 roku ma). Tylko jak o tym myślę to mnie ciarki przechodzę bo wtedy mocno płakała a teraz łobuziara ma niestety dużo donośniejszy krzyk

Hehe... moj syn mial dwa lata jak odstawialam go od piersi, to juz byl maly madrala, wiec wcale tak latwo nie bylo. Wyprobowalam chyba tysiac sposobow i tych podawanych w ksiazkach i tych z zycia wzietych, az w koncu 27 lipca 2003 roku udalo sie !!!
Drugie dziecko bede karmic znaczniej krocej i bede bardziej konsekwentna!
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując