Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak schudnac po cesarce
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-13, 14:08   #11
8mmadziaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
GG do 8mmadziaa8
Dot.: Jak schudnac po cesarce

Cytat:
Napisane przez 333kociaczek333 Pokaż wiadomość
Witam,
Ponad 3 m-ce temu urodziłam śliczną córeczkę ( miałam cesarkę ).
W ciąży przytyłam 18kg. Przez pierwsze 2 tyg.karmiłam piersią i waga szybko spadała- straciłam 8kg. Potem niestety musiałam przejść na butelkę i waga wzrosła z 76 na prawie 82kg. Jestem załamana bo nic na mnie nie działa. Ćwiczyć już mogłam po 6tyg, zaczęłam od spacerów, potem powoli próbowałam czegoś więcej.
Całkowicie odstawiłam słodkie, pije gorzką herbatę, nie jem masła ani innych tłuszczy. Jem 3 razy dziennie, więcej warzyw i owoców, piję dużo wody mineralnej i zieloną herbatę. Dużo ćwiczę (już mogę)- spacery, robię brzuszki, ćwiczenia na nogi, rowerek i troche biegam. Dodatkowo wspomagam się kremami ujędrniająco - wyszczuplającymi. Nie podjadam i nie przeciążam żołądka. Bardzo się pilnuję, mam dużą motywację bo bardzo chcę schudnąć-- a mam 15kg do zrzucenia.
Niestety ale moje starania nie przynoszą efektów tylko przeciwnie
Od 2 miesięcy się staram a moja waga zamiast spadać to troche wzrosła. Czuję się z tego powodu okropnie czasami nawet wstydzę się rozebrać przy mężu albo nie chce mi się z domu wyjść; już nie wiem jak się ubrać bo w moje rzeczy sprzed ciąży nie mogę wejść lustro to mój wróg
Poradźcie mi coś proszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Kochana moja córeczka ma już 8 miesiecy a u mnie z waga nadal ciężko. W ciąży przytyłam 25, co prawda rodziłam naturalnie, ale to chyba jest bez znaczenia. Po porodzie oczywiście ubyło i ubywało coraz więcej ale w pewnym momencie zaczęłam przybierać na wadze. Karmię piersią cały czas, od prawie dwóch miesięcy chodzę dwa razy w tygodniu na aerobik w wodzie, staram się ćwiczyć w domu, zmieniłam cukier na słodzik, ograniczyłam słodycze, zamieniłam tłuste jedzonko na sałatki i warzywka i jest lepiej - schudłam 6 kg, ale przed ciążą miałam 65 a teraz 77 więc sama widzisz, cierpliwość przede wszystkim
__________________
MÓJ SKARB

http://www.suwaczek.pl/cache/52360acda8.png

[vichy]369174[/vichy]
8mmadziaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując