Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie, alergia na kosmetyki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-01, 13:37   #5
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Uczulenie, alergia na kosmetyki

mam podobny problem z kosmetykami . Kremy podobnie jak The light Ziaja , Vich , AA , Dax , Garnier ,Soraya uczulają mnie szpetnie . Od paru lat stosuję L'Oreal dla cery dojrzałej , który o dziwo mnie nie uczula . Co jakiś czas jednak korci mnie by coś zmienić i z reguły kończy się tym samym -czerwoną wysypką i prezentem dla rodzinki. Wyjątkiem(też o dziwo) okazał się Oriflame Time Reversing (to też dla cery dojrzałej) Nie próbowalam jeszcze kosmetyków Cinique . Z cieniami do oczu totalna porażka. Skonczyły mi się stare poczciwe Ingloty a po nowych mam czerwone zgrubienia na powiekach i piasek w oczach . Podobnie jest po Revalon Wibo , Rimmel . Od wczoraj testuje Astor i jak na razie nie jest tak źle odczuwam tylko leciutkie szczypanie ale z reguły efekty są po trzecim smarowaniu.... Przy okazji wielkie dzieki forumowiczkom za krople do oczu Starazolin- faktycznie łagodzą podrażnienia. Zachęcona pozytywnymi opiniami weszłam w posiadanie podkładu Rimmela Recover - faktycznie tester na twarzy wyglądał świetnie w przeciwienstwie do mojej skóry gdy wieczorem zmyłam makijaż . Teraz czekam na próbki z Yves Rocher a w między czasie stosuję liftingujący podkład L'Oreala , który mnie nie uczula ale wysusza skórę.
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując