Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-10, 18:23   #2317
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Patrzac na wasze pazurki demotywuje sie..
Swietna robota dziewczyny za jakis czas ja pochwale sie moimi (no kiedys musi sie udac!)

Pazurki mialy kapiel olejowa, stopy tez chlona olejek bede musiala pomalowac pazurki u stop, bo bardzo nie lubie chodzoc w sandalkach w stopach ktore sie zle reprezentuja..
W pracy kolezanka ma tak okropnie pezystrzyzone paznokcie, wyglada to oblesnie po prostu, i do tego zgrubienia... nie wiem, ja lubie popatrzec na zadbane stopy, i nie chce straszyc swoimi. Jak nie czuje sie pewnie z ich stanem to chowam w trampki albo chociaz baleriny... Owszem, mam miejsca gdzie grubieje mi naskorek i ciezko mi z tym walczyc z powodu anatomii stop, ale mam to tak ogarniete, ze na pierwszy plan sie nie rzuca. Tez tak macie? ...
Ja mam najgorzej na dużym palcu z boku. Jak próbuje to usunąć tarka czy szklanym pilnikiem to już mnie boli a zgrubienie jest dalej. Ostatnio użyłam maści na odciski i nie dała temu rady
Wczoraj zrobiłam nowe hybrydy. Jak ogarnę skórki przy robieniu paznokci to jest ok. A po tygodniu to aż wstyd ręce pokazać Rosną i wchodzą na paznokcie, są mocno widoczne. Czy samo olejowanie pomoże, czy może coś jeszcze z nimi robić?
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując