Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj tutaj
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-31, 14:02   #187
czarna_blondynka
Raczkowanie
 
Avatar czarna_blondynka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 95
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Hej dziewczyny, mam do Was pytanie...
Będąc na jednym z badań skórnych stwierdzono że mam cerę odwodnioną, co by się zgadzało bo mało piję płynów.
Jednakże cały rok świecę się jakbym się smarowała woskiem ! Jak się pomaluję fluid + puder, lub matujące kosmetyki to nic nie pomaga. Jest spokój jakieś 20 minut i tyle :/ Co pare minut muszę biegać do toalety się pudrować, ale po którymś razie wyglądam jakbym miała maskę na sobie.
Dodam jeszcze że najbardziej "świecę się" w strefie T. Co zrobić? Stosuję peelingi, jednak najbardziej lubię myć twarz mydłem. Wtedy jest tak "sucha", po prostu świetna. Jeszcze w dodatku jak się pomaluję zawsze po około 5 godzin moje oczy mocno łzawią, nawet jeśli użyję tylko fluidu, lub tylko kremu na noc.
Przestałam się malować, i było tak samo. Może mogłybyście polecić mi dobry krem? Może w ten sposób pozbędę się mojego problemu?
__________________
31.10.2005
28.05.2009
14.08.2010
_________________
31.12.2015 - 2 kreski
11.08.2016 - Wojtuś

Edytowane przez czarna_blondynka
Czas edycji: 2014-12-31 o 14:13
czarna_blondynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując