Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pisanie książek- sposób na pracę?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 13:10   #20
clarry79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 194
Dot.: Pisanie książek- sposób na pracę?

Cytat:
Napisane przez sylwiakoszykowa Pokaż wiadomość
Mam pytanie choć nigdy żadnej nie skończyłam chciałabym wydać jakąś książkę. Oczywiście swojego autorstwa bez plagiatu. Jak myślicie czy to dobry pomysł? Jakie wydawnictwo najlepiej wybrać czy trzeba coś płacić za wydanie książki?
Najpierw skończ, a dopiero potem się zastanawiaj. Nie, nie trzeba nic płacić za wydanie książki - wydadzą Ci za darmo... ;/ Co za naiwne myślenie....

Oczywiście, że trzeba zapłacić i to nie mało. Cena zależy od wielu czynników takich jak ilość stron, druk i wydawnictwo, które zgodzi się Ci w tym pomóc.

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez V88 Pokaż wiadomość
Z pisania raczej nie da się wyżyć. Też miałam takie marzenia, ale rzeczywistość jest okrutna. Za każda sprzedaną książkę autor dostaje naprawdę szczątkowe honorarium, wszystko zgarnia wydawca.

Z pisania raczej nie da się wyżyć? Skąd takie dziwne stwierdzenie? Mi się udaje na przykład, mimo że pracowałam na to bardzo ciężko.

Zależy z kim nawiążesz współpracę i na jakich warunkach. Jak na "śmieciowych" to owszem, wszystko zgarnia wydawca.

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
To w takim razie jaki jest sposób na bycie pisarką nie amatorką?
Zawsze jest sie amatorem do póki się czegoś nie wyda.
Jedna książka nie uczyni z Ciebie eksperta czy mistrza w danej dziedzinie. Zejdź na ziemię.
__________________
Wymiana kosmetyków u Gogi :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=582673

Zapraszam! (;
clarry79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując