Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 14:25   #4336
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Dla mnie też jest on żółty, ale nie jakoś bardzo. Ja mam neutralny odcień karnacji i nie odznacza się jakoś pomarańczowo, a robią to podkłady, które są bardzo ciepło-żólte. Dla mnie jest to idealnie dobrany odcień(fajny też jest kolorystycznue Armaniusz Lasting lub Luminous Silk w odcieniu 02).





Z BB Alabaster miałam z tego Serum Foundation i również kolorystycznie było ok, według mnie nei było jakiejś sporej różnicy między nim a Skin foundation czy Long wear w odcieniu 0 Porcelain.





Nie ogarniam trochę kolorystyki bo w D wychodzi na to, że najjaśniejszym odcieniem long wear i skin f. jest Porcelain a na oficjalnej stronie BB jest jeszcze alabaster, natomiast w D można kupić nowy serum foundation w odcieniu właśnie alabaster . Nie pamiętam jak jest w salonie Bobbi Brown, może tam jest więcej dostepnych odcieni?





Trzeba natomiast uważać na Rich bo on ma ciemniejsza kolorystykę od reszty podkładów Bobbi
BB Skin Foundation i Long Wear w odcieniu 00 Alabaster nie są dostępne w PL Gama kolorystyczna zaczyna się od 0 Porcelain.

Podkład-serum występuje u nas w odcieniu 00, tyle że wypada ciemniej niż wymienione.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Jeszcze pytanie do dziewczyn używających Lasting Silk Armaniego - czy zastyga na twarzy i potem jest nie do ruszenia, jak Luminous Silk czy Macowy Pro Longwear? Nie mam jak zdobyć próbki, a testowałam wymienione, dlatego proszę o opinię
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora