Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 15:39   #298
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

świetne efekty, aż nie do wiary

mimo że mam skóre naczynkową to spróbowałam tej metody, i naprawdę daje dużo! Miałam na policzkach pory a w każdej porze takie coś czarne, po myciu twarzy tą metodą to czarne całkiem znikło super pory nadal mam widoczne ale chyba nic nie poradze

póki co skóra nabrała jednolitego kolorytu, naczynka się nie powiększyły, ale będę je bacznie obserwować, myślę że to też może pomóc naczynkowej skórze, takie hartowanie, raz ciepło raz zimno (na koniec myję twarz lodowatą wodą)

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

chyba wolę tą metodą myc twarz rano, bo naprawdę doraźne efekty po jej umyciu są wielkie, aż szkoda na noc

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez trutututu Pokaż wiadomość
a ta strona mazidła, to po prostu cudo.. chyba też zbankrutuje, bo wygląda na to, że oprócz oleju z wiesiołka, orzecha włoskiego i jeszcze kilku rzeczy do twarzy, kupię też produkty na odżywkę z keratyną i pantenolem wedle receptury ze strony..
powiedzcie mi właśnie, bo może tego nie doczytałam - czy stosujecie te receptury z olejami ze strony mazideł? bo chcę sobie zrobić ten http://mazidla.com/index.php?option=...d=122&Itemid=2
i jestem ciekawa Waszych opinii..

pewnie że stosujemy
przejdz do wątku "co kupujecie w mazidłach cz.II" znajdziesz go przez wyszukiwarke
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując