Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-19, 10:10   #1389
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, ma

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
O blizny się nie martw - zabezpieczaj bardzo dokładnie filtrem i nie będzie po nich śladu, cierpliwości

Ja będę pic po miesiącu z hakiem- jak wszystko powoli się unormuje. Pokrzywę pije po dwóch tygodniach od odłożenia, coś musi mi przeczyścić ten organizm,a pokrzywę wspominam bardzo mile.
A co do tej candidy, my kobiety mamy o tyle łatwiej, ze jeśli dochodzi do grzybicy to mamy i problemy intymne - jeśli takich nie masz to nie masz o co się martwic. Ja niestety takie miałam i po tetralysalu problem zniknął - a były naprawdę uciążliwe. Co się okazało beztlenowce dokładają w tym także swoje 3 grosze
Wiem,że do blizn trzeba cierpliwości niestety Ale jak pomyślę,że mam czekać pół roku na ich zniknięcie to mnie coś trafia (te po gulach tyle się faktycznie trzymają).
Ja piłam pokrzywę, ale wydaje mi się,że u mnie bratki,skrzypy i pokrzywy powodują wysyp.Przestałam je pić i przeszło (na plecach szczegolnie).
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora