Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ciazowa moda
Wątek: ciazowa moda
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 17:51   #8
trammer
Zakorzenienie
 
Avatar trammer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 403
Dot.: Ubrania ciążowe

Cytat:
Napisane przez Domsa19 Pokaż wiadomość
Wiem, że na forum są już mamy i przyszłe mamy dlatego mam nadzieje ze mi pomożecie. Chodzi o ubrania ciążowe, nie wiem gdzie je nabyć, a jak patrzyłam w sklepach to sa tak drogie rzeczy, że mnie poprostu na to nie stać i nie wiem gdzie tak owe kupować, czy muszą to być specjalne ubrania ciążowe ? To samo tyczy sie bielizny, gdzie taką kupić ?
U mnie było tak, ze chyba do połowy ciązy chodziłam w swoich dotychczasowych ubraniach.
Później kupiłam spodnie ciążowe, 2 pary legginsów, koleżanka pożyczyła mi kilka bluzek i to chyba tyle.
Miałam jakieś letnie luźne sukienki i w nich chodziłam (poród w czerwcu).
Teraz bratowa jest w ciąży i widzę, ze śmiga tylko w legginsach i luźniejszych tunikach.

Bieliznę w ciąży nosiłam zwykłą, może kupiłam ze 2 pary takich majtek pod brzuch - zwykłe niskie biodrówki i tyle. Biustonosze nosiłam te, co przed ciążą.

Później, kupiłam sobie stanik do karmienia, chyba z Alles (kupiłam 2, żebym miała na zmianę).

Wydaje mi się, że warto mieć jakieś spodnie (do wyjścia, bo wiadomo, że w legginsach wszędzie się nie pójdzie) i po prostu kilka luźniejszych koszulek (rozciągających się).
Gorzej, jak koniec ciąży przypada na okres zimowy...
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------
trammer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując