Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lacibios femina
Wątek: Lacibios femina
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 08:16   #20
sawb
Raczkowanie
 
Avatar sawb
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 346
Dot.: Lacibios femina

Ja tez stosuje emulsję Lactacyd Femina. Miałam stan zapalny, który wyleczyłam i teraz prewencyjnie stosuję to, żeby czasem nic mi się nie przyplątało

Jest zresztą niedrogi (w Rossmanie są czasem promocje nawet, a tak normalnie to kosztuje ok. 11 zł).



---
LACTACYD FEMINA (GlaxoSmithKline)

Lactacyd Femina Emulsja do higieny intymnej. Nie zawiera mydła. Nie podrażnia. Posiada fizjologiczne pH. Myje, chroni i odświeża. Lactacyd Femina jest łagodną, nie zawierającą mydła emulsją, przeznaczoną do codziennego przemywania zewnętrznej części pochwy. Emulsja powinna być stosowana zamiast mydła, które często działa silnie podrażniająco. Specjalna formuła produktu zawiera kwas mlekowy, który pomaga utrzymać naturalną równowagę pH pochwy i chroni jej błonę śluzową przed podrażnieniami. Emulsja posiada odczyn pH 5.2.

Specjalna formuła obu preparatów z serii Lactacyd Femina opiera się na kwasie mlekowym. W pochwie istnieje naturalna równowaga biologiczna utrzymywana przez florę złożoną z przyjaznych dla kobiety bakterii o nazwie Lactobacillus. Flora ta wytwarza kwas mlekowy, który utrzymuje kwasowość środowiska pochwy. Z tego powodu kwas mlekowy pomaga kontrolować równowagę pH pochwy, a przez to zapewnia kobietom ochronę przed podrażnieniem świądem, dolegliwościami bólowymi oraz zakażeniami w obrębie narządów płciowych. Jednak ten naturalny system ochronny utrzymujący prawidłowy stan pochwy może zostać rozregulowany.

U wielu kobiet dyskomfort w obrębie narządów płciowych może zostać wywołany przez zdawałoby się niewinne czynniki zewnętrzne, takie jak kąpiel w pianie lub mydło. Dezodoranty, środki antyseptyczne i myjące, zbyt częste używanie ręcznika, często zamiast pomagać, niszczą ochronną florę bakteryjną. W niektórych przypadkach przyczyną mogą być stosunki płciowe, w innych niewystarczająca higiena w okresie menstruacji np. zbyt rzadka wymiana tamponów. Do dyskomfortu może także przyczynić się noszenie zbyt obcisłych lub syntetycznych ubrań, zwłaszcza bielizny.


Dostępne w Polsce rodzaje preparatów z serii Lactacyd ® Femina to:
1. Lactacyd Femina Płyn Ginekologiczny do higieny intymnej.
2. LactacydFemina Emulsja do higieny intymnej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg emulsja.jpg (8,2 KB, 53 załadowań)
sawb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując