Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-21, 18:17   #1474
extraordinary_girl
Przyczajenie
 
Avatar extraordinary_girl
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Witam serdecznie
Piszę, bo mam straszny problem z moim ombre. Zaufałam fryzjerce i niestety wyszło jak wyszło. Naturalny kolor moich włosów to tzw. mysi blond i nie farbując ich od roku włosy były prawie jak naturalne. Dodam, że jeżeli kładłam kolor, to używałam szamponów Casting od Loreala odcień czekolada.
Fryzjerka najpierw nałożyła brąz od nasady a potem blond bodajże 9, który nie wyglądał jak powinien. Babeczka tłumaczyła to właśnie użyciem przeze mnie szamponu dokładnie rok temu, bo w salonie byłam w środę a włosy ostatni raz farbowałam na początku zeszłego lipca. Potem doradziła mi rozjaśniacz i nakładała go pasmami. Jak wróciłam do domu byłam załamana, a teraz chciałabym to jakoś sama naprawić, ponieważ boje się farbowania u fryzjerów to raz (zaznaczę, że kolor kładłam w salonie po raz pierwszy ), a dwa nie mam ochoty wydawać pieniędzy po raz kolejny Jak włosy zakręcę, wyglądają całkiem ok, ale na prosto tragedia Myślałam, żeby je przyciemnić i zostawić powiedzmy 1/3 tego blondu co mam, ale nie jestem pewna. A jeśli przyciemnić to jakim kolorem? Dziewczyny proszę pomóżcie jakoś to naprawić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0339.jpg (68,5 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0342.jpg (57,9 KB, 164 załadowań)
extraordinary_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując